Відмова від відповідальності

Вся інформація на сайті https://yakzarobyty.com має виключно інформаційний характер. Ви особисто несете відповідальність за дотримання будь-яких відповідних місцевих або міжнародних законів.

На сайті можуть рекомендуватися ресурси й сервіси, які ми вважаємо корисними для наших читачів. Ми можемо отримувати партнерську комісію від продажів послуг та сервісів за партнерськими посиланнями. Ціни для тих, хто переходить на інші сайти за партнерським посиланням, такі ж самі, як і для інших користувачів цих сайтів.

Сайт https://yakzarobyty.com ні за яких обставин не несе відповідальність за збитки, прямі або непрямі, які можуть виникнути в результаті використання або неправильного використання опублікованої тут інформації.

Продовжуючи користуватись цим сайтом, ви підтверджуєте, що прочитали й прийняли нашу повну відмову від відповідальності, угоду користувача і політику конфіденційності.

Видалення результатів інтелектуальної власності

Якщо ви є правовласником якого-небудь результату інтелектуальної діяльності, матеріалу, посилання на матеріал, і не бажаєте, щоб дана інформація поширювалася користувачами без вашої на те згоди, ми видалимо відповідні посилання. Для цього надішліть лист на електрону адресу: yakzarobyty@gmail.com

У листі вкажіть:

  • список URL-адрес, по якому доступні матеріали;
  • ваша контактна інформація (email, номер телефону, адреса);
  • документальне підтвердження прав на зазначені вами матеріали.

Перевіривши правдивість фактів, ми видалимо зазначені вами посилання з сайту протягом 72 годин.

Додаткові положення

Адміністрація сайту https://yakzarobyty.com не здійснює контроль за діями користувачів, які можуть повторно розмістити раніше видалені посилання на інформацію, що порушує ваші авторські права. Будь-яка інформація на сайті розміщується автоматично, без будь-якого контролю з нашого боку, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет. Однак, ми в будь-якому випадку розглянемо всі ваші запити, щодо посилань на інформацію, що порушує ваші права і приймемо усі можливі заходи реагування (які від нас залежать).

Звертаємо увагу, що відповідно до положень, посилання на будь-які дані (інформаційне повідомлення), саме по собі, не є порушенням прав на результат інтелектуальної діяльності, захищеного авторським правом. Таким чином, не варто надсилати листи, які не мають під собою реальних правових підстав.

Зображення, використані на сайті взяті з відкритих джерел та безплатних фотостоків таких, як Unsplash.com, Pexels.com, Pixabay.com та інші. Якщо будь-які ілюстрації порушують ваше авторське право, і ви спроможні довести право власності на них, ви можете запросити їх видалення з сайту. Корпоративні логотипи на сайті, якщо такі маються, є власністю їх власників та їх використання несе тільки інформативне значення. Всі торгові марки є власністю їх відповідних власників.

Цей сайт не бере на себе ніякої відповідальності за точність, повноту або використання інформації, що міститься на даному сайті, а також відповідальності за її оновлення.

Ніхто з авторів, учасників, спонсорів, адміністраторів та інших осіб, будь-яким чином ще пов’язаних з цим сайтом, не несе відповідальність за появу неточної або помилкової інформації, а так само за використання вами даних, що містяться на цих сторінках або знайдених за посиланнями з них.

Ви користуєтесь цим сайтом на свій страх і ризик.

Продовжуючи користуватись цим сайтом, ви автоматично погоджуєтесь з даним дисклеймером.

YakZarobyty.com