Угода користувача

На цій сторінці міститься угода користування сайтом http://yakzarobyty.com.

Загальні положення

Сайт YakZarobyty.com — це персональний блог, який не є засобом масової інформації (ЗМІ) чи комерційним сайтом. Уся інформація на сторінках блогу міститься виключно для ознайомлення. Інформація на сторінках цього ресурсу надається безплатно.

Автор цього сайту виражає лише власну думку стосовно будь-яких питань і ділиться переважно власним досвідом. Думка автора може не збігатися з думкою користувачів і не претендує на звання найбільш правдивої інформації (хоча прагне до цього).

Угода користувача може змінюватись час від часу в односторонньому порядку. Ми інформуємо про це лише шляхом оновлення інформації на цій сторінці.

Використання матеріалів цього сайту регулюється законодавством Європейського Союзу та України. Всі можливі спори між користувачем та адміністрацією цього сайту вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Положення щодо гостьових авторів

На цьому сайті можуть міститися дописи інших авторів, які не є штатними працівниками та ніяк не пов’язані з цим сайтом. Вони надають свої роботи на безплатній і добровільній основі, а ми не беремо плати за розміщення статей.

Думка кожного з цих авторів може не відбивати думку автора цього сайту. Адміністрація цього сайту не несе відповідальності за інформацію, надану сторонніми авторами.

Усі матеріалі, надані сторонніми авторами на добровільній основі, стають власністю сайту https://yakzarobyty.com.

Права користувачів

Відвідувачі можуть вільно користуватися цим сайтом і його інформацією. Дозволяється доступ до пошуку й навігації ресурсу. Також користувачі мають право коментувати дописи й виражати власну думку у коментарях під дописами, а також виставляти оцінки авторам й статтям на цьому сайті.

Якщо користувач бажає скопіювати будь-який допис або його частину з цього вебсайту на свій ресурс, це можна зробити лише за умови проставляння активного й індексованого посилання на статтю-першоджерело. Але ми не вітаємо копіювання матеріалів цього сайту, оскільки в кожний допис вкладається чимало зусиль та часу.

Обов’язки користувачів

 1. Дотримуватись майнових та немайнових прав авторів та інших правовласників при використанні цього сайту.
 2. Не вдаватися до дій, що порушують нормальну роботу сайту.
 3. Не розповсюджувати з використанням сайту будь-яку конфіденційну та охоронювану законодавством інформацію про фізичних чи юридичних осіб.
 4. Уникати будь-яких дій, внаслідок яких може бути порушена конфіденційність інформації, що охороняється законодавством України або Європейського Союзу.
 5. Не використовувати сайт для поширення інформації рекламного характеру.
 6. Не використовувати сервіси сайту з метою:
 • завантаження контенту, що є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть та (або) дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містить неправдиві відомості та (або) образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади;
 • спонукання до здійснення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень та заборон;
 • порушення прав неповнолітніх осіб та (або) заподіяння їм шкоди у будь-якій формі;
 • подання себе за іншу людину чи представника організації та (або) спільноти без достатніх прав на те, в тому числі за співробітників цього сайту.

Користувачам забороняється

 • використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми та методи, автоматичні пристрої чи еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту сайту;
 • порушувати належне функціонування сайту;
 • будь-яким способом обходити навігаційну структуру сайту для отримання чи спроби отримання будь-якої інформації, документів чи матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами сайту;
 • отримувати несанкціонований доступ до функцій сайту, будь-яких інших систем або мереж, що належать до сайту, а також до будь-яких послуг, що можуть пропонуватися на сайті;
 • порушувати систему безпеки або автентифікації на Сайті або у будь-якій мережі, що належить до сайту;
 • виконувати зворотний пошук, відстежувати чи намагатися відстежувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого користувача цього ресурсу;
 • використовувати сайт та його зміст у будь-яких цілях, заборонених законодавством України та Європейського Союзу, а також підбурювати будь-яку незаконну діяльність або іншу діяльність, що порушує права інших осіб;
 • копіювати інформацію з сайту без розміщення зворотного індексованого посилання на статтю-першоджерело;
 • використовувати інформацію із сайту в комерційних цілях.

Реклама Google AdSense

На цьому сайті можуть міститися рекламні повідомлення від Google Adsense. Ми не несемо відповідальності за зміст реклами, яка показується користувачам, оскільки ми не контролюємо цей процес. Сервіси Google надають користувачам рекламу на основі їх інтересів. Також ці сервіси можуть збирати персональну інформацію щодо користувачів цього сайту. Детальніше стосовно цього вказано у політиці конфіденційності.

Партнерські посилання

На цьому сайті можуть міститися посилання з партнерським тегом. Переходячи за ними, ви потрапляєте на сторонні ресурси, за інформацію і контент яких ми не несемо відповідальності. Ви можете попередньо ознайомитися з політикою конфіденційності й угодою користувача на цих ресурсах, перш ніж продовжувати користуватися ними.

Якщо ви перейдете за партнерським посиланням і зробите на третьому сайті якусь грошову транзакцію (наприклад, купите підписку на якийсь сервіс), ми можемо отримати незначну комісію, яка буде витрачена на піддержання життєдіяльності цього ресурсу. Ціна товарів та послуг для вас залишиться незмінною в порівнянні з тим, якби ви просто зайшли на третій сайт, вбивши його домен в адресний рядок браузера.

Відповідальність за збитки в результаті користування сайтом

Адміністрація цього сайту не несе ніякої матеріальної чи іншої відповідальності за будь-які можливі збитки, які можуть бути завдані користувачу внаслідок користування цим вебсайтом. Ми не несемо ніякої відповідальності за контент третіх сайтів й можливі збитки користувачів, коли вони туди переходять з цього сайту.

Більш детальну інформацію стосовно цього питання ви знайдете на сторінці «Відмова від відповідальності».

Продовжуючи користуватись цим сайтом, ви автоматично визнаєте, що ознайомлені та приймаєте всі положення цієї угоди користувача та згодні з даним дисклеймером.

YakZarobyty.com