Про сайт

Вітаю, шановні друзі! Радий бачити вас на своєму ресурсі.

Про що сайт

Цей сайт про те, як заробити гроші в Україні всіма можливими легальними способами. На сторінках ресурсу містяться огляди професій, ідеї для заробітку, а також поради для тих, хто бажає змінити сферу діяльності або розвиватись у вже обраній професії.

Багато про що я пишу, спираючись на власний досвід. Я починав свій професійний шлях у студентські роки, коли відкрив для себе копірайтинг та контент-райтинг. За весь час, який я приділив цьому способу заробітку, встиг попрацювати на біржах копірайтингу, напряму з клієнтами, а також в офісі з 9 годин ранку до 6 вечора.

Окрім цього, я маю досвід роботи контент-менеджером і спробував себе у SMM-агенції. А останнім часом я працюю лінкбілдером.

Чому я створив цей сайт

Кілька років тому, мені захотілося дещо змінити у власному житті. У той час я заробляв контент-райтингом, але писати на постійній основі для інших проєктів мені набридло. На цій роботі в мене сталося професійне вигоряння, і я вже не міг постійно цим займатися. До того ж це досить нелегко, а заробляв я при цьому не стільки, скільки б хотілося.

З’явилося бажання спробувати себе у чомусь новому. Але у чому? Я тоді й гадки не мав, які є інші шляхи заробітку та які професії мені можуть підійти. Тому почав дізнаватися про те, чим заробляють на життя інші: хтось був таргетологом, хтось програмістом, хтось веб-дизайнером. Згодом, почавши шукати інформацію про різні професії, випадково натрапив на розповідь про лінкбілдинг. І це стало саме тим, що мене зацікавило.

Через деякий час я спробував шукати вакансії, куди можна було влаштуватися лінкбілдером без досвіду. І на щастя, я таку знайшов. Моїх базових знань пошукової оптимізації сайтів (SEO) виявилось достатньо, щоб пройти співбесіду. І наразі я досі працюю лінкбілдером.

Ця ситуація спонукала мене до створення сайту, мета якого — спростити процес пошуку себе для таких самих людей, яким у свій час був я, і на одному сайті розказати про всі можливі способи заробити легальними способами в Україні.

В мене також є бажання створити невеличку спільноту однодумців, кожен із яких зможе поділитися власним досвідом із життя.

Кому підійде цей сайт

Сайт підійде будь-кому, хто шукає себе. Це можуть бути:

  • старшокласники та випускники шкіл, які бажають визначитися з професію перш ніж вступати до вишів;
  • студенти та випускники вищих навчальних закладів, що шукають своє призначення в житті;
  • люди у декретній відпустці, яким потрібен підробіток;
  • вже дорослі люди, які шукають для себе нові кар’єрні можливості;
  • люди передпенсійного й пенсійного віку, які прагнуть вчитися чомусь новенькому;
  • та будь-хто інший, хто бажає змінити сферу діяльності або дізнатися більше про вже обрану професію.

Сподіваюсь, що мій сайт виконає для вас це складне завдання.

Додаткова інформація

Якщо вам подобається цей сайт і ви бажаєте доєднатися до створення контенту, уважно прочитайте інформацію на сторінці «Стати автором».

Для зв’язку зі мною перейдіть до сторінки «Контакти».

Дякую вам за те, що ви зі мною!

YakZarobyty.com